Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie
19 złotych medali MP 11 srebnych medali MP 16 brązowych medali MP

Zawiązanie rady doradczej klubu

15 / 02 / 2024Szanowni Państwo,

Członkowie i Sympatycy Klubu Hokejowego, jako Prezes KH Podhale Nowy Targ, z ogromną satysfakcją pragnę poinformować o najnowszej inicjatywie, która ma na celu wzmocnienie naszej organizacji oraz zapewnienie jej dynamicznego rozwoju. Mowa o utworzeniu nowego organu w strukturze naszego klubu – Komitetu Doradczego.

Celem tego przedsięwzięcia jest zjednoczenie środowiska osób związanych z historią i przyszłością klubu – w tym byłych członków zarządu oraz osób, których serca biją dla dobra naszej Organizacji.

Komitet będzie posiadał uprawnienia do prowadzenia rozmów w imieniu Klubu oraz będzie pełnił funkcję organu pomocniczego dla Zarządu, oferując swoje wsparcie w strategicznych decyzjach. Pierwszymi członkami Komitetu zostały takie osobistości jak Jakub Majewski, Paweł Bargieł oraz Tomasz Dziurdzik, których kompetencje i zaangażowanie są niezbędne w budowaniu silnych struktur ekonomicznych i sportowych. Należy podkreślić, że w najbliższym czasie dołączą do nas kolejne osoby, które swoją wiedzą i doświadczeniem wzbogacą Organizację.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych członków naszej społeczności, którzy pragną mieć realny wpływ na rozwój Klubu Hokejowego, do zgłaszania swojej kandydatury do Komitetu Doradczego. Jeśli posiadacie doświadczenie w dziedzinach kluczowych dla Klubu, a Wasza pasja i zaangażowanie idą w parze z profesjonalizmem, Wasze miejsce jest właśnie tutaj, wśród osób decydujących o przyszłości naszej organizacji.

Jesteśmy przekonani, że powołanie Komitetu Doradczego przyniesie nowe perspektywy i umożliwi skuteczniejsze działania. Wierzymy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu i współpracy, nasz Klub osiągnie nowe wyżyny sukcesu.

Z wyrazami szacunku,

Mateusz Gacek
Prezes KH Podhale

Stronę www dla klubu wykonała firma

Profesjonalne strony, sklepy i aplikacje internetowe