Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie
19 złotych medali MP 11 srebnych medali MP 16 brązowych medali MP

Zabawa z krążkiem z termami Gorący Potok

26 / 11 / 2023Podczas meczu z JKH GKS Jastrzębie będzie miała miejsce zabawa z krążkiem! Nagrody ufundował nasz partner termy Gorący Potok. Dla naszych kibiców partner Szarotek przygotował dwie nagrody w postaci podwójnej wejściówki do term Gorący Potok! Zabawa będzie miała miejsce w trakcie niedzielnego meczu 22. kolejki THL, w którym zmierzymy się z drużyną z Jastrzębia.

Termy Gorący Potok

Gorący Potok to jedyny taki kompleks w Polsce! Posiadamy kilkanaście  oryginalnych, zewnętrznych niecek basenowych o zróżnicowanej temperaturze wody 34-40 stopni Celsjusza z naturalną, surową wodą siarkową, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Fontanny, masaże wodne, gejzery  w niepowtarzalnym klimacie japońskiego onsenu tworzą niezapomniany klimat o każdej porze roku i dają niesłychany relaks dla całej rodziny. Dla najmłodszych przybyłych gości również zapewniamy masę rozrywki. Wodne Figle Migle to nic innego jak plac zabaw w wodzie, w którym szaleństwo trwa bez końca, a blisko tego znajduje się niemały brodzik, po którym milusińscy mogą skakać, wspinać się  i zjeżdżać prosto do wody. Ale to jeszcze nie koniec! Dmuchany Raj to kolejna, niepowtarzalna atrakcja dla dzieci. Kolorowe, duże dmuchane zjeżdżalnie dopełniają dziecięcą strefę i stanowią obowiązkowy punkt sprawdzenia swoich możliwości. Strefy te dla milusińskich są czynne sezonowo- od maja do października w weekendy oraz we wakacje codziennie.

Dla dorosłych chcących zażyć odrobiny relaksu i wyciszyć swój organizm polecamy wyjątkową strefą SPA- Grzysno Przyjemność. Kameralne niecki ze zwiększonym stężeniem siarki, czy kąpiele borowinowe zdrowotnie oddziałują na całe ciało. Chcąc maksymalnie zniwelować przemęczenie, usunąć toksyny z organizmu czy wpłynąć korzystnie na skórę nie można zapomnieć o saunach, które dają szereg innych właściwości zdrowotnych. Po takim zestawie relaksu zalecamy odpoczynek w tężni solnej aby w największym stopniu wyciszyć się i nabrać pozytywnej energii. Dodatkowo dysponujemy szeroką ofertą masaży, a nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego zabiegu dobranego do preferencji  gościa. Korzystając z szeregu atrakcji, które przygotowaliśmy nie można zapomnieć aby nakarmić całą rodzinę!

Słyniemy z najlepszych Steaków oraz burgerów znakomitej jakości, które można znaleźć w naszej restauracji Beef Master znajdującej się na pierwszym piętrze. Menu jest szerokie, a w nim także zupy, makarony czy sałatki. Dla chętnych kuchni tradycyjnej zapraszamy serdecznie na Bistro, położone na parterze, gdzie królują świeże i pyszne dania na wagę, a porcję można wybrać wprost proporcjonalnie do głodu każdego członka rodziny!

Stronę www dla klubu wykonała firma

Profesjonalne strony, sklepy i aplikacje internetowe