W roku szkolnym 2016/2017 organizujemy zapisy na hokejową  IV klasę sportową w szkole podst. nr. 11 w Nowym Targu (rocznik 2007/2008)

Treningi dla początkujących na lodzie:

NABÓR II

w czwartek  godz. 17.00
piątek godz. 17.00
sobota 8,45

Poza treningami na lodzie „NABÓR II”  ma  również dodatkowe zajęcia na sali gimnastycznej.


 

UWAGA – Przed zajęciami, treningami dla dzieci, prosimy sprawdzać na grafiku, czy nie wystąpiły zmiany organizacyjne zajęć.

Aktualny grafik rezerwacji lodu na Miejskiej Hali Lodowej  jest umieszczony na naszej stronie w zakładkach NABÓR informacje organizacyjne lub na stronie

http://www.lodowisko.nowytarg.pl/harmonogram 

 

   Na grafiku szukamy zajęć dla grupy NABÓR  II


 

Składka członkowska za przynależność do klubu dla wszystkich grup młodzieżowych wynosi miesięcznie 70 zł za pierwsze dziecko, druga pociecha już tylko 35 zł miesięcznie (50% rabat )
Dzieci po zdobyciu legitymacji członkowskiej klubu, na mecze naszej pierwszej drużyny – ekstraklasy mają wejście bezpłatne.

Nasze konto w banku:  MMKS-PODHALE      NABÓR 40 8812 0005 0000 0000 0101 0004

 

Klub za pośrednictwem kierownika grupy, pomaga opiekunom dzieci w zorganizowaniu sprzętu dla początkujących „na start”

Przygodę z hokejem zaczynamy już z najmłodszymi chłopcami i dziewczynkami. Grupa „naborowa” jest to rocznik dzieci 2010, 2009, 2008, 2007.

Starsze dzieci po konsultacji z umiejętności jazdy na łyżwach, są kierowane do grup rówieśniczych. Dla klubu MMKS-PODHALE sprawą kluczową jest zapewnienie odpowiedniego szkolenia na najwyższym poziomie trenerskim, od naboru, aż do pierwszej drużyny,

Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy dzieci są prowadzone bezpośrednio na treningu u kierownika grupy lub u trenera.

 

Przedstawiamy Państwu materiał jak prawidłowo zawiązać łyżwy

filmik z treningów

hokej to nie tylko zajęcia na lodzie

a tak gramy

 

wiktor i wronka

Najważniejsze w naszym klubie to profesjonalizm – zajęcia z naszymi dzieciakami są prowadzone przez najlepszych trenerów, starannie dobieranych do poziomu umiejętności dziecka. W treningach najmłodszych dodatkowo uczestniczą również zawodnicy MMKS- PODHALE czołowi zawodnicy w rozgrywkach ligowych, a zarazem również zawodnicy reprezentujący Polskę w hokeju na lodzie. Poza naszymi trenerami, wychowankami, klub posiada również umowy z trenerami z Rosji, którzy również są przeznaczeni do podnoszenia poziomu wyszkolenia dzieci i młodzieży.

 

 

 

Trenwiktor i mikołajer grupy nabór – Rafał Sroka –  olimpijczyk, utalentowany były zawodnik Podhala, reprezentant Polski  z rewelacyjnie świetnym podejściem do dzieci. To od niego zależy  przyszłość naszego nowotarskiego klubu, Jego zadanie to „zarażanie” dzieci sportem, nauka zespołowej współpracy, wyłapywanie talentów „od przedszkola do Opola”.

Jako klub MMKS PODHALE pamiętamy, że pierwszy kontakt z trenerem jest najważniejszy dla dziecka. To dzięki dobrze przygotowanym trenerom, nasze pociechy mogą pokochać aktywność ruchową poprzez sport – a uprawiając sport, dziecko podnosi swoją samoocenę, gdzie wysoka samoocena ma szalenie duży wpływ na przyszłość naszego dziecka.

 

Szanowni rodzice – kochani opiekunowie,  jeżeli nie chcemy, aby czas w naszym klubie został zmarnowany, a oczekujemy postępów i wyników sportowych, aby nasze maleństwa odnosiły sukces, to niestety, ale nie wystarczy tylko podrzucić do klubu swoje dziecko, oczekujemy też zaangażowania od opiekunów. Im bardziej się zaangażujemy tym łatwiej będzie dziecku uwierzyć w siebie.

Razem wzmacniamy dzieci, tak aby w życiu nie bały się porażek i odnosiły sukcesy. Poniżej mamy dla Państwa kilka ciekawych porad z którymi warto się zapoznać.

Dodatkowe informacje od trenera dla rodziców … .czytaj   http;//Ważne zalety uprawiania sportu przez dzieci
Warto również zapoznać się z artykułem             ….. czytaj  http;//Budujemy poczucie własnej wartości dziecka 
Pomagamy trenerowi motywować dziecko           …..czytaj  http;//Motywacja dziecka

Pamiętajmy – trener to nie Bóg sam bez zaangażowania rodziców (opiekunów) nie stworzy mistrza  ……czytaj   http;//Jak nie zabić w dziecku sportowca