Do 31 października klienci sklepów Tesco będą decydować jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”. W naszym regionie konkurują ze sobą Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie.

Jedna z nich otrzyma grant w wysokości 5000 zł na realizację swojego pomysłu. Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ, który kształci młodzież we wszystkich grupach wiekowych w dyscyplinie hokej na lodzie, środki z grantu przeznaczy na zakup sprzętu dla najmłodszych adeptów.

Na potrzeby programu mapa Polski została podzielona na 125 mikroregionów. W każdym z nich Komisja Grantowa wybrała 2 lub 3 najlepsze pomysły. Teraz mieszkańcy danego regionu wyłonią zwycięzców wśród autorów projektów, które dotyczą edukacji, promocji zdrowego stylu życia, rewitalizacji przestrzeni miejskich, aktywizacji osób starszych i wielu innych. W sumie do organizacji trafią granty o łącznej wartości 625 tys. zł.

źródło informacji zaciągnięte z zaprzyjaźnionego portalu informacyjnego Podhale24

Z poprzednich środków pieniężnych pomagamy.tesco.pl  jakie otrzymał nasz klub MMKS-Podhale zostały na kwotę 5000,00zł zakupione dla najmłodszych dzieciaków sprzęty hokejowe (kaski hokejowe, spodenki, bodyczki ) .

Dziękujemy firmie Tesco za okazałą pomoc – nasze dzieciaki, rodzice i kibice odwdzięczą się firmie Tesco zakupami 🙂 .