Klub 100

Klub 100 to idealne miejsce integracji biznesu z hokejowymi emocjami!

Główną misją Klubu 100 TatrySki Podhala Nowy Targ jest zintegrowanie lokalnego i regionalnego biznesu wokół 19-krotnego Mistrza Polski w hokeju na lodzie. Strefa VIP w Miejskiej Hali Lodowej, w której mecze rozgrywają Szarotki stwarza możliwości komfortowego przeżywania sportowych emocji oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

To właśnie połączenie sportu i stymulowanie kontaktów gospodarczych pomiędzy członkami grupy jest głównym celem Klubu 100, stwarzając naszym partnerom dodatkowe możliwości rozwoju i realizację wspólnych celów biznesowych. Podhale Nowy Targ jest marką rozpoznawalną w całym kraju, a hokeiści Szarotek mają rzeszę wiernych fanów co dodatkowo pozwala członkom Klubu w efektywny sposób dotrzeć do tysięcy konsumentów.

Ponadto członkowie mają dostęp do aktualności z życia Klubu 100 oraz drużyny. Ruszamy również z systemem powiadomień SMS dla chętnych członków klubu, dzięki czemu można natychmiastowo otrzymać m.in. informacje o przygotowanych atrakcjach w loży VIP na czas meczów.

Osobami, które w nadchodzącym sezonie będą trzymały pieczę nad Klubem 100 jest Pan Sebastian i Pani Anna, którzy serdecznie zapraszają do współpracy.

Kontakt: 
Anna Dziurdzik, anna.dziurdzik@khpodhale.pl tel: 609 099 273
Sebastian Marszałek, sebastian.marszalek@khpodhale.pl tel: 600 819 051