Z okazji Światowego Dnia Wody dziękujemy OSHEE, który jest naszym partnerem w zakresie dostarczania wody, napojów izotonicznych i odżywek!

Co roku 22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody, mający nam przypominać, że wielu mieszkańców naszej planety – obecnie ok. 800 milionów osób – cierpi z powodu braku dostępu do czystej wody pitnej. Jest to również okazja do podziękowania marce OSHEE, która jest naszym partnerem dostarczającym wodę Kinga Pienińska, napoje funkcjonalne OSHEE oraz odżywki i batony odżywcze. Dzięki współpracy z OSHEE zawodnicy Szarotek mają dostęp do najlepszych produktów niezbędnych do profesjonalnej suplementacji.

OSHEE jest liderem rynku napojów funkcjonalnych w Polsce. Inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Stawia na świetny produkt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. OSHEE to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jej produkty podbijają świat – jest obecna na 55 rynkach zagranicznych na 6 kontynentach. Myśląc o produktach, zawsze ma na uwadze zadowolenie klientów. Jak nikt inny dba o design. Z zainteresowaniem przygląda się najnowszym trendom i czerpie z nich to, co najlepsze, nie stawiając sobie żadnych ograniczeń.