Naszym kolejnym partnerem, któremu pragniemy podziękować za wsparcie w sezonie 2022/2023 jest Castorama!

Castorama jest marką, która od wielu lat wspiera Nowotarski hokej. Cieszymy się, że Castorama zasiliła grono naszych partnerów również w sezonie 2022/2023 za co serdecznie dziękujemy! Dlatego też wszystkich naszych fanów zachęcamy do korzystania z bogatej oferty Castoramy w Nowym Targu, dzięki czemu można przyczynić się do rozwoju tej marki, a co za tym idzie wsparcia Szarotek.

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwia milionom klientów poprawę warunków mieszkaniowych. Jest częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Jak zaznacza nasz partner w swoich materiałach marketingowych, wszystko zaczyna się od klientów. Każdy z nich powie, że samo budowanie tarasu, izolowanie poddasza lub malowanie pokoju nie jest najważniejsze. Chodzi o coś ważniejszego czyli tworzenie domu. Castorama pomaga ludziom zmieniać pomieszczenia w przestrzeń, w której czują się dobrze. Każdego dnia doradza, poświęcając czas, energię oraz pomysły, aby każdy klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany z oferowanych produktów i rozwiązań.