Już jutro przed nami hokejowe derby małopolski, czyli zawsze trzymający w napięciu pojedynek z Unią Oświęcim.

Jak ważni jesteście WY kibice pokazał ostatni mecz, gdzie mimo kilku szans na odniesienie zwycięstwa niestety brakło „szóstego zawodnika” czyli Was, żeby ponieść do zwycięstwa swoich zawodników. „Zdecydowanie Nasi kibice to jedni z najlepszych w Polsce. Mam nadzieję, że podczas jutrzejszego jakże ważnego spotkania, będą Nas wspierać i poniosą zespół do zwycięstwa. Teraz jest moment w, którym właśnie Was bardzo potrzebujemy.” – stwierdza Paweł Bargieł, członek zarządu Tauron Podhale Nowy Targ.

Podobnego zdania jest jedna z najjaśniejszych postaci zespołu Tauron Podhale Nowy Targ – Marcin Kolusz. “W tym momencie każde wsparcie naszych kibiców jest dla nas bardzo ważne. Liczymy na to, iż mimo ostatnich porażek w jutrzejszym spotkaniu, fani zjawią się w dużej ilości na lodowisku i będą tak jak już wcześniej wspomniałeś naszym “szóstym” zawodnikiem.”

Warto przypomnieć, że to właśnie nad hokeistami z Oświęcimia podopieczni, trenera Gusova odnieśli w tym sezonie do tej pory jedyne zwycięstwo. Niestety po tym spotkaniu naszej drużynie wiedze się nieco gorzej. Mamy nadzieję, że to właśnie jutrzejszego wieczoru, wasz doping, wraz z góralskim charakterem hokeistów poniesie “Szarotki” do zwycięstwa.

Tauron Podhale Nowy Targ – Re-Plast Unia Oświęcim
15.10.2021, godzina: 18:00
Sędziowie główni: Paweł Kosidło – Tomasz Radzik
Sędziowie liniowi: Mateusz Kucharewicz – Dariusz Pobożniak
Miejska hala lodowa w Nowym Targu

Bilety do nabycia, normalny w cenie 24zł, ulgowy 15zł w niżej wymienionych miejscach:

– sklep „Trzcińscy” przy ulicy Waksmundzkiej 2;
– sklep „Shot” przy ulicy Kolejowej 2;
– strona internetowa www.biletynahokej.pl
– biuro klubu przy ulicy Parkowej 14.

Marcin Spyrła
foto. Szymon Pyzowski