Bardzo miło poinformować nam, o tym, iż swoje kontrakty z drużyną Tauron Podhale Nowy Targ, podpisali kolejni nasi młodzi wychowankowie.

Jako pierwszy swój kontrakt podpisał 19-letni, Wiktor Bochnak. Związał się z klubem dwuletnią umową. Ten dobrze zapowiadający się młody napastnik, pierwsze lata swojej kariery spędził przede wszystkim w młodzieżowych drużynach ligi czeskiej. Reprezentował barwy m.in.: Vitkovic, Poruby, oraz Havirzowa.

Foto. Szymon Pyzowski

Kolejnym napastnikiem, który parafował swoją umowę jest rówieśnik Bochnaka, Tobiasz Kapica. Ten z kolei będzie na pewno reprezentował nasze barwy przez najbliższy rok.

Pozostała dwójka to również bardzo obiecujący zawodnicy. Szymon Klimowski (18 lat) – bramkarz, który przez większość swojej kariery występował w młodzieżowych drużynach ”Szarotek”, ale miał również epizody w niemieckiej ekipie z Ravensburga. Ostatnim jest Jakub Michalski (17 lat), obrońca o bardzo dobrych warunkach fizycznych, który to już w spotkaniach sparingowych pokazał się z dobrej strony. Wyżej wymieniona dwójka podpisała roczne kontrakty.

Marcin Spyrła