W ostatnich dniach podpis pod rocznym kontraktem złożył testowany od początku sezonu Dawid Majoch.

Ten dwudziestosiedmioletni napastnik, który od samego początku sezonu przygotowywał się wraz z „Szarotkami” na lodzie, przekonał do się zarówno trenera jak i zarząd klubu Tauron Podhale Nowy Targ. Dobrą grę poparł nie tylko ambicją, oraz wolą walki na lodzie, ale również cyframi. W dotychczas rozegranych sparingach udało mu się uzyskać kilka bramek i do tego dołożyć kluczowe podania.

foto: hokej.gkskatowice.eu

„Poszukiwaliśmy środkowego napastnika, który będzie potrafił zdobywać bramki, oraz grać w defensywie i takiego udało się znaleźć. Spotkania, które Dawid rozegrał w Naszych barwach od samego początku przygotowań, potwierdzają tylko to, iż jest to właściwy wybór.” – potwierdza jeden z członków zarządu, Tomasz Dziurdzik.

Przypomnijmy, iż Dawid Majoch jest wychowankiem drużyny z Krynicy i tam stawiał swoje pierwsze hokejowe kroki. Następnie jego kariera sportowa przeniosła do Sosnowca, gdzie doskonalił swoje rzemiosło hokejowe. Seniorskie kroki kontynuował w drużynach GKS-u Tychy, GKS-u Katowice, oraz w ekipie z Sanoka.

Marcin Spyrła