Po kilkunastu godzinach od informacji, iż drużyna Popradu zrezygnowała ze sparingów, udało się znaleźć zastępstwo. Hokeiści Tauron Podhale Nowy Targ w piątek zmierzą się z Ciarko STS Sanok.

„Cieszymy się, że w tak szybkim czasie udało się Nam znaleźć rywala z, którym będziemy mogli kontynuować założony rytm treningowy. Rozmowy nie trwały długo, obie drużyny potrzebowały tego meczu i szybko doszliśmy do porozumienia.” –  cieszy się członek zarządu Paweł Bargieł.

Spotkanie z drużyną Ciarko STS Sanok rozpocznie się w piątek o godzinie 17:00. Natomiast rewanżowe odbędzie się we wtorek o godzinie 18:00 na lodowisku w Sanoku.

Ceny biletów:
Normalny – 24 zł
Ulgowy – 15 zł

Osoby posiadające karnet będą mogły wejść na spotkanie po okazaniu dowodu osobistego, który będzie potwierdzeniem posiadania karnetu. Natomiast sprzedaż biletów rozpocznie się jutro od godziny 10:00 w siedzibie klubu przy Parkowej 14. Natomiast od 12:00, będzie je również nabyć w sklepie „Trzcińscy” przy ulicy Waksmundzkiej 2, oraz w sklepie „SHOT” Market przy ulicy Kolejowej 2. Dodatkowo uruchamiamy możliwość zakupu biletu online poprzez serwis www.biletynahokej.pl

Pula biletów na piątkowe spotkanie wynosi 500.

Po meczu zapraszamy wszystkich kibiców na nowotarski rynek, gdzie zaraz po godzinie 19:00, będziemy mogli podziwiać pokaz zawodników K1, oraz trening EMS. Przypomnijmy, że zarówno zawodnicy K1, oraz trenerzy EMS, pracują wspólnie z klubem Fitness Factory – jednym z Naszych głównych sponsorów i partnerów.

Punktem kulminacyjnym piątkowego wieczoru, będzie zaplanowana na godzinę 20:15 prezentacja zawodników Naszej drużyny Tauron Podhale Nowy Targ!. Zapraszamy wszystkich kibiców na to wydarzenie – żadnego z Was nie może tam zabraknąć!

Marcin Spyrła