W dniu dzisiejszym podpis pod rocznym kontaktem złożył dobrze znany, nowotarskim kibicom Tomas Franek. Kontrakt został podpisany na sezon 2021/2022

Tomas Franek, cały zeszły sezon rozegrał w drużynie ComArch Cracovii Kraków. Oczywiście, postać Czecha nie jest anonimowa dla Kibiców Podhala, gdyż w sezonie 2019/2020, to właśnie ten zawodnik decydował o sile ofensywnej ”Szarotek” i okazał się jej najlepszym strzelcem, obok Krystiana Dziubińskiego.

Bardzo się cieszę, iż możemy ponownie powitać Tomasa w Naszej drużynie. Rozmowy potoczyły się w bardzo szybkim tempie i wierzę, że ponownie będzie on decydował o sile ofensywnej zespołu.” – stwierdził członek zarządu Tauron Podhale Nowy Targ – Paweł Bargieł.

Już jutro o godzinie 17:00, Nasza drużyna już z Tomasem Frankiem w swoim pierwszym sparingowym spotkaniu, zmierzy się z drużyną HC GKS Katowice. Mecz zostanie rozegrany na lodowisku w Janowie.

Marcin Spyrła