W nadchodzącym sezonie, zmieniamy Klub 100 na obecnie obowiązujący „Karnet VIP”. „Długo myśleliśmy nad tym rozwiązaniem i ostatecznie doszliśmy do wniosku, że to będzie najlepsze rozwiązanie dla klubu.” – mówi Tomasz Dziurdzik, członek zarządu Tauron Podhale Nowy Targ.

   

Koszt karnetu VIP w nadchodzącym sezonie wynosi 2000zł, wychodząc naprzeciw zainteresowanym zakupem postanowiliśmy, iż osoby, które będą chciały nabyć karnet, będą mogły rozłożyć jego spłatę nawet na cztery równe składki po 500 zł – płatne we wcześniej uzgodnionym terminie.  Karnet VIP będzie obowiązywał w sezonie 2021/2022, co oczywiście oznacza, że nie porzuciliśmy pomysłu Klubu 100 – cały czas pracujemy nad jego rozwojem i mamy nadzieję, że w przyszłych latach do niego wrócimy.

Dzięki zakupionemu Karnetowi VIP będziesz mógł:

– obejrzeć wszystkie domowe mecz „Szarotek” w sezonie zasadniczym, a przede wszystkim PLAY-OFF;

– skorzystać z pomieszczenia VIP, podczas całego meczu, oraz przerw;

– posmakować pysznych przekąsek na każdym meczu, przygotowanych przez naszych Partnerów,

– czy skorzystać z punktu z zimnymi, oraz ciepłymi napojami.

  

  „Karnet VIP” jest inicjatywą skierowaną do osób prywatnych, oraz małych i średnich przedsiębiorstw, którym zależy na wsparciu drużyny Tauron Podhale Nowy Targ i odbudowaniu potęgi Naszego klubu. W ramach współpracy dajemy firmom możliwość zaistnienia na rynku lokalnym, oraz ogólnopolskim.

Wpłaty można dokonywać w biurze klubu przy ulicy Parkowej 14 w Nowym Targu, lub oczywiście bezpośrednio na konto bankowe, Bank Spółdzielczy w Nowym Targu na numer konta:

37881200050000000043430001

z dopiskiem: Karnet VIP Tauron Podhale Nowy Targ