W dniu dzisiejszym możemy potwierdzić, iż Nasza drużyna w nadchodzącym sezonie będzie występowała na taflach lodowisk drużyn PHL. To bardzo dobra informacja, patrząc na ostatnie sygnały, które docierały do kibiców Naszej drużyny. Dokumentacja została poprawnie uzupełniona dzięki czemu dołączamy do pozostałych ośmiu drużyn, które już wcześniej otrzymały licencję na grę w PHL w sezonie 2021/2022.

„Bardzo się cieszę, że nareszcie udało się dopiąć wszystkie formalności. Niestety trwało to bardzo długo, ale zmusiła Nas do tego sytuacja. Dzisiaj jesteśmy w tym miejscu w którym jesteśmy i musimy podjąć kolejne kroki, aby z każdym dniem klub stawiał krok do przodu. Potrzebujemy do tego nie tylko wsparcia firm, ale również wszystkich Kibiców.”- stwierdził członek zarządu, Tomasz Dziurdzik.

    Przypominamy, iż 15 lipca zakończyła się sprzedaż karnetów indywidualnych na sezon 2021/2022 w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi.

    W dalszym ciągu prowadzimy sprzedaż karnetów VIP w kwocie 2000zł, które dodatkowo dla firm, oraz przedsiębiorców pozwalają na umieszczenie swoich logotypów na tablicy reklamowej – widocznej podczas meczy, wywiadów, oraz wszelkiego rodzaju „eventów”. Dodatkowo karnety oczywiście upoważniają do wejścia nie wszystkie mecze sezonu zasadniczego, oraz play-off. Kupując karnet – wspierasz tym samym nie tylko własną firmę, ale także wspomagasz funkcjonowanie Naszego klubu.

Marcin Spyrła