To już kolejny raz w przeciągu ostatnich tygodni, gdy hokeiści, trenerzy, oraz zarząd KH Podhale Nowy Targ pomaga zaprzyjaźnionym instytucjom, bądź stowarzyszeniom.

Tym razem w ramach wieloletniej współpracy z firmą ZEW Niedzica, wzięli udział w akcji sprzątania brzegu jeziora Czorsztyńskiego. „Bardzo Nam miło, iż mamy możliwość dzisiaj tutaj być i pomóc w uprzątnięciu miejsca w, którym często wszyscy razem bywamy. Jest to bardzo dobre podsumowanie naszej współpracy, którą prowadzimy od lat i mam nadzieję, że potrwa ona jeszcze naprawdę długo.” – podsumowuje Tomasz Dziurdzik pełniący obowiązki prezesa klubu.  

Równie pozytywnie o tego typu działaniach i udziału w nich wypowiada się członek zarządu, Paweł Bargieł“Zawsze bardzo chętnie bierzemy udział w tego typu akcjach, jest to dla Nas wielka przyjemność. Jeżeli tylko w przyszłości pojawi się kolejna możliwość, aby komuś pomóc, na pewno to zrobimy.”

Przypominamy, iż cały czas prowadzimy sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022. Karnety do nabycia w siedzibie klubu przy ulicy Parkowej 14, lub stronie klubu. Karnety które, zostaną zakupione do końca czerwca, uprawniają nie tylko do wejścia na wszystkie mecze domowe “Szarotek” sezonu zasadniczego, ale również wszystkie w fazie play-off.

Ceny karnetów na sezon 2021/2022:

Karnet sezon: 400 zł (200zł dla osób posiadających karnet w zeszłym sezonie).
Karnet VIP: 2000 zł (wejście na strefę Vip. Cena zawiera przekąski, ciepłe i zimne napoje )

Marcin Spyrła
www.podhalenowytarg.pl