W sprzedaży są bilety na mecz z JKH GKS Jastrzębie! Ze względu na zaliczenie powiatu nowotarskiego do żółtej strefy obowiązują obostrzenia sanitarne i ograniczenia.

Mecz rozegramy w najbliższy piątek 2 października o godzinie 18:00 w Miejskiej Hali Lodowej. Zakwalifikowanie powiatu nowotarskiego do żółtej strefy powoduje, że liczba widzów, którzy będą mogli pojawić się na trybunach jest ograniczona do 750 osób. Pierwszeństwo wstępu mają osoby, które posiadają karnety!

Bilety w sprzedaży stacjonarnej są dostępne w biurze klubu w godzinach 10:00-15:00. Wejściówki będą również dostępne w Shot Market przy ul. Kolejowej oraz sklepie Trzcińscy przy ul. Waksmundzkiej. Ze względów epidemiologicznych szczególnie polecamy zakup biletów on-line. Nie wymagają drukowania, wejściówkę można okazać na ekranie smartfona. Link do biletów on-line [klik].

Ceny biletów:
22 zł – bilet normalny,
15 zł – bilet ulgowy.
Bilety ulgowe są przeznaczone dla dzieci od 6. do 16. roku życia, uczniom, studentom oraz rencistom i osobom powyżej 65. roku życia. Dzieci do lat 6. oraz osoby niepełnosprawne mają wstęp bezpłatny.

Obostrzenia sanitarne
Informujemy kibiców, że istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcja dłoni przy wejściu na teren Miejskiej Gali Lodowej. Miejsca na trybunach należy zajmować naprzemiennie z zachowaniem odstępu jednego wolne go miejsca. Obowiązek zachowania wolnego miejsca nie obowiązuje osób, która uczestniczy w meczu z dzieckiem poniżej 13. roku życia, osób wspólnie zamieszkujących bądź gospodarującym i osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osób z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osób, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.