Po licznych konsultacjach i wsłuchując się w głos kibiców korekcie ulegają ceny biletów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanów Podhala i biorąc pod uwagę głos środowiska kibicowskiego, korekcie ulega cena biletów normalnych na sezon 2020/2021. Nowe ceny będą obowiązywać od drugiego meczu sezonu zasadniczego PHL.

Zmiana wynika również z większej ilości kibiców (1500) jaka może pojawić się na trybunach Miejskiej Hali Lodowej względem pierwotnych ograniczeń wynikających z obostrzeń epidemiologicznych. Mamy nadzieję, że z czasem limity ilości kibiców zostaną całkowicie zniesione.

Wspomniane aspekty zostały omówione ze sponsorami naszego klubu i spotkały się z pełną akceptacją. Jest to szczególnie istotne, gdyż środki pochodzące z zakupu biletów i karnetów stanowią ważny element budżetu.

Jednocześnie zachęcamy do zakupu karnetów, gdyż jest to najkorzystniejsza finansowo opcja udziału w meczach Podhala. Informujemy również, że karnety obowiązują na sezon zasadniczy i całą fazę play-off z meczami finałowymi włącznie.

Ceny biletów po zmianach:
22 zł – bilet normalny,
15 zł – bilet ulgowy.
Bilety ulgowe są przeznaczone dla dzieci od 6. do 16. roku życia, uczniom, studentom oraz rencistom i osobom powyżej 65. roku życia. Dzieci do lat 6. oraz osoby niepełnosprawne mają wstęp bezpłatny.