Po konsultacjach z kibicami i sympatykami Podhala uległy zmianie zasady sprzedawania biletów ulgowych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców, sprzedaż biletów ulgowych na sezon 2020/2021 będzie miała zmienioną formę. Ten typ biletu w kwocie 15 zł będzie przysługiwał nie tylko dzieciom w wieku 6-16 lat, rencistom i osobom w wieku +65 ale również uczniom i studentom.

Warunkiem zakupu biletu ulgowego jest okazane ważnego dokumentu, potwierdzającego naukę czyli legitymacji szkolnej bądź studenckiej. W przypadku rencistów będzie to legitymacja rencisty.

Przypominamy, że ze względów epidemiologicznych liczba widzów, którzy będą mogli pojawić się na trybunach Miejskiej Hali Lodowej jest ograniczona do 1500 osób. Zmianie uległ również sposób sprzedaży biletów.

Zakup on-line
Podobnie jak w ubiegłym sezonie jest możliwość zakupu biletów przez Internet. Nie wymagają drukowania, wejściówkę można okazać na ekranie smartfona. Link do biletów on-line [klik]. Szczególnie polecamy ten sposób zakupu biletów.

Zakup stacjonarny
Ze uwagi na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa nie możemy sprzedawać biletów w kasach Miejskiej Hali Lodowej. Możliwy będzie zakup w biurze klubu w czwartek i piątek w godzinach 10:00-15:00. Wejściówki będą również dostępne w Shot Market przy ul. Kolejowej oraz sklepie Trzcińscy przy ul. Waksmundzkiej.