Startujemy ze sprzedażą biletów na pierwszy mecz sezonu i wydawaniem karnetów. Pierwszy mecz sezonu już w piątek!

W najbliższy piątek 11 września o godzinie 18:00 rozegramy pierwszy mecz sezonu 2020/2021 Polskiej Hokej Ligi! Rywalem drużyny dowodzonej przez Andreia Gusova będzie Comarch Cracovia.

Ze względów epidemiologicznych liczba widzów, którzy będą mogli pojawić się na trybunach Miejskiej Hali Lodowej jest ograniczona do 1500 osób. Zmianie uległ również sposób sprzedaży biletów.

Przed wizytą w biurze klubu informujemy o obowiązku stosowania maseczek zakrywających nos i usta oraz zakładania rękawiczek ochronnych. Do biura należy wchodzić pojedynczo, a w kolejkach prosimy o zachowanie niezbędnego dystansu. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych! Prosimy również o stosowanie powyższych zaleceń w trakcie trwania meczów.

Odbiór karnetów
Kibice, którzy zdecydowali się wesprzeć drużynę kupując karnet mogą je odbierać w czwartek 10 września w biurze klubu w godzinach 10:00-15:00, wieczorem w godzinach 19:00-21:00 oraz w piątek 11 września 10:00-15:00.

Zakup on-line
Podobnie jak w ubiegłym sezonie jest możliwość zakupu biletów przez Internet. Nie wymagają drukowania, wejściówkę można okazać na ekranie smartfona. Link do biletów on-line [klik]. Ze względów epidemiologicznych szczególnie polecamy ten sposób zakupu biletów.

Zakup stacjonarny
Ze uwagi na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa nie możemy sprzedawać biletów w kasach Miejskiej Hali Lodowej. Możliwy będzie zakup w biurze klubu w środę, czwartek i piątek w godzinach 10:00-15:00. Wejściówki będą również dostępne w Shot Market przy ul. Kolejowej oraz sklepie Trzcińscy przy ul. Waksmundzkiej.

Ceny biletów
30 zł – normalny,
15 zł – ulgowy.
Bilety ulgowe są przeznaczone dla dzieci od 6. do 16. roku życia, uczniom, studentom oraz rencistom i osobom powyżej 65. roku życia.
Dzieci do lat 6. oraz osoby niepełnosprawne mają wstęp bezpłatny.