Kibiców chcący w szczególny sposób wesprzeć klub i mieć możliwość kibicowania w strefie VIP zachęcamy do wstąpienia do Klubu 100.

W tym tygodniu ruszyliśmy ze sprzedażą karnetów na nadchodzący sezon Polskiej Hokej Ligi, o czym pisaliśmy we wcześniejszym artykule [link]. Dla fanów chcących w szczególny sposób kibicować i wspierać klub mamy ofertę Klubu 100!

Członkowie klubu otrzymują specjalny karnet uprawniający do wejścia na każdy mecz w sezonie oraz dostęp do strefy VIP. Będąc członkiem tego grona każdy staje się sponsorem i w pewny sensie częścią tego najbardziej utytułowanego w Polsce klubu.

Dla członków klubu 100 uruchomiono specjalny newsletter SMS, dzięki któremu każdy otrzymuje w postaci wiadomości tekstowej informacje z życia klubu oraz o przygotowanych atrakcjach w strefie VIP.

Jak wstąpić do Klubu 100? Wszystkie informacje można znaleźć na dedykowanej platformie przeznaczonej dla Klubu 100 Podhala Nowy Targ pod adresem podhalenowytarg.pl/klub100, gdzie znajduje się m.in. deklaracja członkowska.

Do końca lipca 2020 r. obowiązuje promocyjna oferta wstąpienia do grona członków Klubu 100. Koszt w przypadku złożenia deklaracji do końca lipca to 1200 zł, do końca sierpnia 1400 zł. Dołączenie w późniejszym terminie to miesięczna opłata w kwocie 200 zł.

Dołącz do Klubu 100, wspieraj Szarotki i wspólnie budujmy Drużynę Gusova na sezon 2020/2021!