Sponsorem pierwszej zabawy z krążkiem w tegorocznej fazie play-off jest Fitness Factory!

Zabawa z krążkiem z Fitness Factory musi mieć sportowy charakter. Do wygrania w trakcie sobotniego meczu będzie voucher o wartości 300 zł do zrealizowania w Fitness Factory!

W drugiej zabawie jaką przygotowaliśmy będzie można wygrać gadżety klubowe. Zasady zabawy są bardzo proste, z tafli lodowej będziemy rzucać w stronę trybun piłeczki. Osoba, której uda się złapać rzuconą piłkę otrzyma od nas nagrodę. Patrzcie uważnie, życzymy powodzenia! Z kolei pokaz jazdy figurowej zaprezentuje Gabriela Jarosz.

Centrum Modelowania Sylwetki Fitness Factory to idealne miejsce na pracowanie nad swoim ciałem, na najnowszym i najbardziej innowacyjnym sprzęcie. Fitness Factory to ponad 1200 m2 powierzchni podzielonej na strefę półwolnych ciężarów, wolnych ciężarów, strefę cardio oraz strefę kobiet. Ponadto jest to jedyne miejsce na Podhalu gdzie poza treningiem oferowany jest szeroki wachlarz zabiegów wyszczuplających, redukujących cellulit, modelujących sylwetkę, po których na nowo pokochasz swoje ciało. Wiedza i doświadczenie trenerów i kosmetologów oraz nowoczesny sprzęt i wyjątkowa atmosfera to dla klientów Fitness Factory gwarancja sukcesu.