Sponsorem dzisiejszej, wyjątkowej zabawy z krążkiem jest salon jubilerski Alessandra. Przed nami również pokaz jazdy figurowej i możliwość wygrania gadżetów!

Dzisiaj Walentynki 🙂 W taki dzień zabawa z krążkiem nie może się odbyć w towarzystwie nikogo innego jak salonu jubilerskiego Alessandra przy ul. Kolejowa 3 w Nowym Targu!

Panowie, którzy zapomnieli o tym święcie wieczorem będą mieli okazję wygrać prezent dla swojej drugiej połówki – naszyjnik serce z kryształami marki Swarovski!

W drugiej zabawie jaką przygotowaliśmy będzie można wygrać gadżety klubowe. Zasady zabawy są bardzo proste, z tafli lodowej będziemy rzucać w stronę trybun piłeczki. Osoba, której uda się złapać rzuconą piłkę otrzyma od nas nagrodę. Patrzcie uważnie, życzymy powodzenia! Z kolei pokaz jazdy figurowej zaprezentuje Maria Pondel.

Alessandra to producent biżuterii modowej, dziennej, wieczorowej i ślubnej wykonanej z najwyższej jakości produktów; kryształów, pereł i taśm marki Swarovski oraz srebra próby 925. W salonie firmowym znajdziecie również duży wybór obrączek. Dbałość o szczegóły, dopracowywanie najmniejszych detali oraz podążanie za najnowszymi trendami to jedne z głównych zalet firmy. W swojej ofercie firma Alessandra posiada wiele wzorów zarówno nadających się do codziennych stylizacji jak i na wyjątkowe wyjścia. Firma posiada również kolekcję biżuterii unikatowej, w której każdy egzemplarz jest wykonywany po 1 sztuce!