Jesteśmy na finiszu rozgrywek sezonu zasadniczego. W trudnym okresie dla naszej drużyny szczególnie potrzebujemy Waszego wsparcia!

Trwa końcówka sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi 2019/2020. Niestety w ostatnim czasie nasze wyniki odbiegają od tego, czego można oczekiwać. Pomimo ogromnego wysiłku wkładanego w każde spotkanie i każdy trening nie udaje się nam wygrywać spotkań z taką regularnością, jak we wcześniejszym okresie.

Przed nami kolejne ważne spotkanie – we wtorek o godzinie 18:00 na własnym lodzie zagramy mecz derbowy z Re-Plastem Unią Oświęcim. Zawsze podkreślamy, że doping kibiców jest dla nas bardzo ważny, zatem szczególnie w obecnej sytuacji prosimy o przyjście na mecz i wsparcie od pierwszej do dostatniej minuty! Mamy nadzieję, że trud włożony podczas treningów pozwoli przełamać złą passę!

Zaproście na mecz znajomych i przyjaciół, dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku i wspólnie postarajmy się o zwycięstwo! Link do wydarzenia: Podhale Nowy Targ – Re-Plast Unia Oświęcim.