Po odwiedzinach dzieci m.in. w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targ czas na wizytę w zakopiańskim szpitalu i przedszkolu przy ul. Wojska Polskiego w Nowym Targu.

Kontynuujemy akcję przekazywania maskotek zebranych w tegorocznej edycji Teddy Bear Toss! Ostatnim razem odwiedziliśmy najmłodszych pacjentów Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu oraz Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu.

Kolejna tura pluszaków trafiła do Szpitala Powiatowego im. dr. Tytusa Chałbińskiego w Zakopanem na oddział pediatryczny oraz ratunkowy. Odwiedziliśmy również Słoneczne Przedszkole, które znajduje się w Nowym Targu przy ul. Wojska Polskiego 5 w Nowym Targu.

Zarówno w Zakopanem jak i nowotarskim przedszkolu zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, za co serdecznie dziękujemy! Cieszymy się, że dzięki przekazanym zabawkom sprawiliśmy dzieciom wiele radości. To wszystko dzięki naszym kibicom i prawie 800. pluszakom, które trafiły na taflę lodową w trakcie meczu z JKH GKS Jastrzębie!