Sponsorem nagrody w zabawie z krążkiem, która będzie miała miejsce w trakcie niedzielnego meczu Polskiej Hokej Ligi z JKH GKS Jastrzębie jest salon jubilerski Alessandra.

Osoba, która wykaże się największą precyzją przy rzucie krążkiem do celu otrzyma voucher o wartości 300 zł, który będzie można wykorzystać w salonie jubilerskim Alessandra, który znajduje się w Nowym Targu przy ul. Kolejowej 3!

Alessandra to producent biżuterii modowej, dziennej, wieczorowej i ślubnej wykonanej z najwyższej jakości produktów; kryształów, pereł i taśm marki Swarovski oraz srebra próby 925. W salonie firmowym znajdziecie również duży wybór obrączek. Dbałość o szczegóły, dopracowywanie najmniejszych detali oraz podążanie za najnowszymi trendami to jedne z głównych zalet firmy. W swojej ofercie firma Alessandra posiada wiele wzorów zarówno nadających się do codziennych stylizacji jak i na wyjątkowe wyjścia. Firma posiada również kolekcję biżuterii unikatowej, w której każdy egzemplarz jest wykonywany po 1 sztuce!

W drugiej zabawie jaką przygotowaliśmy będzie można wygrać gadżety klubowe. Zasady zabawy są bardzo proste, z tafli lodowej będziemy rzucać w stronę trybun piłeczki. Osoba, której uda się złapać rzuconą piłkę otrzyma od nas nagrodę. Patrzcie uważnie, życzymy powodzenia!

Przypominamy również o niedzielnym meczu z JKH GKS Jastrzębie i akcji Teddy Bear Toss. Szczegóły tutaj [klik].