Kanadyjski napastnik Justin Valentino, który w ostatnim czasie przebywał na testach w naszej drużynie podpisał kontrakt i został zgłoszony do rozgrywek Polskiej Hokej Ligi.

Justin Valentino przeszedł testy w naszej drużynie i zyskał uznanie w oczach sztabu szkoleniowego. Zawodnik został już potwierdzony do gry i wystąpi w najbliższym meczu 20. kolejki PHL, w którym zmierzymy się z Energą Toruń. Początek spotkania w piątek 15 listopada o godzinie 18:00 w Miejskiej Hali Lodowej.

26-letni kanadyjski napastnik dotychczasową karierę spędził w swojej ojczyźnie, grając w ligach juniorskich MMHJ i MLHJ. Następnie w latach 2014-2019 reprezentował Uniwersytet Lethbridge występującej w rozgrywkach akademickich USports.

Obecny sezon postanowił kontynuować w Europie, gdzie trafił do francuskiego Diables Rouges de Briançon, występującym w tamtejszej ekstraklasie. W barwach diabłów rozegrał 8 spotkań gromadząc na swoim koncie 4 punkty za 1 bramkę i 3 asysty.