W dniu uroczystości Wszystkich Świętych wspomnijmy tych zmarłych, którzy byli związani z naszym klubem.

Pod koniec sierpnia pożegnaliśmy Janusza Hajnosa, wychowanka i zawodnika Szarotek, wielokrotnego Reprezentanta Polski, który odszedł w wieku 51 lat. Popularny “Merynos” w pierwszej drużynie zadebiutował w 1987 r. mając 19. lat. Wówczas zdobył swój pierwszy tytuł Mistrza Polski. Łącznie po najważniejsze trofeum polskich lodowisk z Szarotką na piersi sięgnął 5-krotnie.

2 października smutne wieści dotarły z Popradu. W wieku 77 lat zmarł Milan Skokan, słowacki hokeista i trener, który w przeszłości prowadził drużynę Podhala. Skokan spędził karierę zawodniczą w rodzinnym Popradzie z przerwą na służbę wojskową. Następnie podjął się pracy trenerskiej na Słowacji oraz w Polsce. Kibicom hokeja w naszym kraju jest znany z prowadzenia Podhala Nowy Targ, Stali Sanok, Zagłębia Sosnowiec, SMSu Katowice oraz Reprezentacji Polski U18 i U20. Kibice z Nowego Targu z pewnością doceniają jego wkład dla naszego klubu, doprowadzając Szarotki do finału play-off w sezonie 1999/2000.

Ponadto spośród nas 3 stycznia w wieku 73 lat odszedł Franciszek Klocek, który 9. razy z Podhalem sięgał po tytuł Mistrza Polski. Po zakończeniu kariery podjął się pracy trenerskiej. Ponadto spośród wychowanków Szarotek zmarli w wieku 63 lat Tadeusz Vogel i w wieku 65 lat Stanisław Nowobilski. Pierwszy z nich karierę zawodniczą spędził reprezentując barwy klubu z Sanoka, natomiast Stanisław Nowobilski był Mistrzem Polski z Podhalem w sezonie 1972/1973. Ostatnie lata życia spędził w Stanach Zjednoczonych.