W najbliższą niedzielę WinterClassic zaprasza do Parku Miejskiego, gdzie będzie miało miejsce zakończenie lata. Będzie to również okazja, aby pomóc osobom potrzebującym. Start o godzinie 10:00.

Ekipa WinterClassic już niejednokrotnie udowodniła, że potrafi organizować świetne sportowe imprezy, przy okazji pomagając osobom, które potrzebują wsparcia. Tegoroczna edycja pożegnania lata składa się z turnieju piłki plażowej, kolarskiego Grand Prix Nowego Targu i mistrzostw e-sportu, gdzie polem rywalizacji będzie oczywiście hokej i gra NHL.

Dla amatorów piłki plażowej przygotowano 2 boiska, a do rywalizacji przystąpią 24 zespoły. Kolarskie Grand Prix to z kolei inicjatywa Nowotarskiego Klubu Kolarskiego, a zawody zostaną rozegrane na tzw. “kole”. Opłata startowa wyniesie 20 zł – całość kwoty zostanie przeznaczona dla Zuzi Plewy zmagającej się z chorobą skóry. Gracze będą z kolei rywalizować na wirtualnych taflach lodowych gry NHL.

Dodatkowo w trakcie imprezy będzie miała miejsce loteria fantowa. Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć bilety na pierwszy mecz sezonu Polskiej Hokej Ligii, który zagramy tego samego dnia o godzinie 18:00 z Zagłębiem Sosnowiec.