Dariusz Gruszka i Tomaš Kominek nie zagrają w tym sezonie w barwach Szarotek. Popularny “Grucha” postanowił zakończyć karierę, a Tomaš Kominek ze względu na poważne sprawy osobiste został zmuszony wrócić do rodziny.

Dariusz Gruszka z bardzo dobrej strony zaprezentował się w meczach sparingowych, a do Podhala przeszedł po sezonie rozegranym w barwach Unii Oświęcim. “Postanowiłem się, ze kończę karierę. Chcę w życiu zająć się czymś innym. Dziękuję klubowi za wszystkie lata spędzone w Podhalu” zaznaczył “Grucha”.

Z kolei Tomaš Kominek postanowił wrócić do Czech ze względu na bardzo poważne sprawy rodzinne – “jest mi bardzo przykro ale sytuacja, która zastała mnie w rodzinnym domu, nie związana z hokejem, nie pozwala mi zająć się teraz sportem. Muszę wrócić do Czech i w trudnym okresie poświęcić czas rodzinie. Miło będę wspominał ten krótki pobyt w Nowym Targu, chciałem pokazać się kibicom z jak najlepszej strony

Kontrakty zostały rozwiązane za porozumieniem stron. Dziękujemy Darkowi za jego grę i serce włożone przez kilka ostatnich lat dla Podhala! Dziękujemy również Tomašowi za  bardzo dobrą postawę w meczach sparingowych, znamy jego sytuację rodzinną i doskonale rozumiemy podjętą decyzję.

Skomentuj wpis