Trwa sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020, w którą zaangażowało się wielu naszych kibiców.

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon Polskiej Hokej Ligi. Do jej promocji aktywnie włączyli się nasi kibice, którzy wzajemnie siebie zachęcają do ich nabycia, dzieląc się dowodem zakupu w mediach społecznościowych. Mobilizacja fanów pomaga nam nie tylko w bieżących działaniach, ale również pokazuje sponsorom góralski charakter i przywiązanie do żółto-niebiesko-czerwonych barw.

Jak zaznacza Marcin Jurzec prezes KH Podhale Nowy Targ “każdy zakupiony karnet zbliża nas do celu, jakim jest zbudowanie drużyny o podobnym potencjale sportowym jak ubiegłoroczna. Podhale zasługuje na to, aby walczyć o pierwszą czwórkę i taki jest nasz cel. Cieszymy się z inicjatywy kibiców, dzięki której będą mieli w tym swój ogromny udział”.

Karnety normalne i ulgowe można zamawiać w naszym sklepie internetowym: Karnet na sezon 2019/2020. Karnety ulgowe przeznaczone dla kobiet, rencistów, emerytów, studentów, młodzieży oraz dzieci po 8 roku życia kosztują 199 zł,  natomiast karnety ulgowe 299 zł.

Skomentuj wpis