Po raz czwarty w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym miał miejsce Kreatywny Dzień z Jajem. Pisanki wielkanocne wspólnie z podopiecznymi nowotarskiego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego tworzyli m.in. nasi zawodnicy.

W akcji oprócz zawodników TatrySki Podhala Nowy Targ udział w akcji wzięli również artyści, leśnicy, dziennikarze i policjanci. Dochód ze sprzedaży pisanek zostanie przekazany na rzecz jej inicjatora czyli Fundacji im. Adama Worwy. Pisanki zostaną wystawione na sprzedaż w nowotarskim Ratuszu.

Nasz udział w akcji zawdzięczamy Karolowi, 13-letniemu kibicowi Szarotek, który jest podopiecznym Fundacji. Jak zaznacza Jarosław Różański, kapitan TatrySki Podhala Nowy Targ -Karol jest naszym największym fanem, to m.in. na jego prośbę się tutaj znaleźliśmy. Cieszymy się, że jesteśmy tutaj, możemy pomóc osobom potrzebującym, teraz jest przecież czas świąteczny. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, mam nadzieję, że to nie jest nasza ostatnia wizyta tutaj.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w akcji, tym bardziej że nasz klub stara się wspierać i promować działalność Fundacji im. Adama Worwy. Wpisuje się to również w chęć dołączania KH Podhale Nowy Targ do działań charytatywnych na Podhalu i nie tylko. Mamy nadzieję, że przygotowane pisanki pomogą Fundacji w dalszym wspieraniu osób potrzebujących. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami.

 Fot. nowytarg24.tv