Przed nami ostatni mecz sezonu rozgrywany w Nowym Targu i ostatnia edycja zabawy z krążkiem! Tym razem sponsorem nagrody jest Hotel Skalny.

Dziś zagramy 2. mecz rywalizacji o brązowy medal, w której naszym przeciwnikiem jest Tauron KH GKS Katowice. Ostatni mecz przed własną publicznością to również ostatnia w tym sezonie zabawa z krążkiem, której sponsorem jest Hotel Skalny lokalizowany w Zakopanem. Nagrodą jest voucher na 1-dobowy pobyt w Hotelu Skalny.

Hotel Skalny to idealne miejsce dla osób szukających komfortowego hotelu w Zakopanem, położonego w cichym otoczeniu, a jednocześnie w spacerowej odległości od centrum miasta.

Jeśli lubicie aktywny wypoczynek, to w tym hotelu nie będziecie się nudzić. W hotelowym Centrum Rekreacji znajduje się elegancka strefa SPA & Wellness z basenem, trzema saunami oraz jacuzzi. Dostępna dla gości hotelowych jest też hala do gry w squash’a. W gabinetach zabiegowych można skorzystać z szerokiej oferty masaży i z zabiegów kosmetycznych.

Najmłodsi mogą pobawić się w pokoju zabaw oraz na placu zabaw w hotelowym ogrodzie. W restauracji zachęcamy do skorzystania z pysznych dań kuchni domowej i regionalnej. Na lubiących dłuższe rozmowy przy kawie lub dobrym drinku czekają kawiarnia oraz lobby bar. Dzięki dwóm salom konferencyjnym hotel daje również możliwość organizacji spotkań biznesowych.