Już w tym tygodniu rozpoczynamy półfinałową rywalizację z GKS Tychy! Podczas pierwszego meczu rozgrywanego w Nowym Targu sponsorem zabawy z krążkiem będzie Grupa Autoremo.

Rywalizację o grze w finale play-off rozpoczniemy we wtorek w Tychach, a pierwszy mecz na własnym lodzie zagramy w piątek o godzinie 20:00. Wówczas sponsorem zabawy z krążkiem będzie Grupa Autoremo – oficjalny partner motoryzacyjny Szarotek!

Nagrodą w zabawie z krążkiem będzie samochód na weekend! W zabawie udział może udział wziąć każdy bez względu na wiek. Pamiętać trzeba jednak, że osoba odbierająca samochód musi mieć skończone 24 lata i prawo jazdy kategorii B dłużej niż 3 lata.

Grupa Autoremo to największy dealer samochodów na Podhalu i jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce. W Nowym Targu, Bukowinie Tatrzańskiej, Nowym Sączu oraz Krakowie sprzedaje i kompleksowo obsługuje samochody marek: Skoda, Dacia, Renault, Volkswagen, Hyundai i Mazda.

Oferuje sprzedaż samochodów nowych, demonstracyjnych oraz używanych, możliwość wymiany starego samochodu na nowy, ubezpieczenia pojazdów, kredyt oraz leasing, usługi serwisowe wszystkich marek, kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych, usługi blacharsko-lakiernicze, holowanie i wynajem pojazdów.

W skład Grupy Autoremo wchodzą trzy firmy: Autoremo, Anndora i Autoneo. Grupa Autoremo to prawie 40 lat tradycji i doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz wieloletnia działalność przy okazji imprez motoryzacyjnych, sportowych i kulturalnych organizowanych w Małopolsce.

Skomentuj wpis