Decydująca faza sezonu Polskiej Hokej Ligi zbliża się wielkimi krokami! Poniżej ceny biletów, które będzie można kupować stacjonarnie jak i on-line.

Naszym rywalem w ćwierćfinale będzie KH Energa Toruń. Walkę o półfinał rozpoczniemy na własnym lodzie w sobotę 16 lutego o godzinie 18:00. Następnie rywalizacja przeniesie się do Torunia gdzie zagramy 19 lutego o godzinie 18:30. Spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport.

Bilety można będzie kupować stacjonarnie w sklepie Trzcińscy przy ul. Waksmundzkiej 3 (sklep czynny całą dobę), sklepie Shot Market przy ul. Kolejowej 2 oraz sklepie Groszek na Placu Słowackiego 4. Ponadto w dniu meczu kasy biletowe zostaną otwarte na godzinę przed spotkaniami.

Ponadto jest możliwość zakupu biletów online. Bilety zakupione online maja formę kodu QR, który obsługująca transakcje platforma JarmarkPodhalanski.pl przesyła po zakupie mailem oraz SMSem bezpośrednio na telefon nabywcy – wystarczy kod – czy to w formie wydruku czy też wyświetlając go na ekranie telefonu okazać kontrolerowi by wejść na lodowisko.

Ceny biletów:
20 zł – normalny,
13 zł – ulgowy,
46 zł – rodzinny (2+1, 2+2).
Bilety ulgowe są przeznaczone dla uczniów, studentów, kobiet, emerytów oraz rencistów.

Bilety zerowe dla dzieci do lat 6 można odbierać w kasach klubu w dniu meczu. Prosimy o odebranie dla dziecka biletu zerowego przy okazji zakupu biletu dla siebie.

Informujemy, że bilety rodzinne obejmują dwoje rodziców oraz ich dzieci do lat 18. W przypadku zakupu biletu rodzinnego należy okazać dokument tożsamości potwierdzający, że wszystkie osoby kupujące bilet tego typu są rodziną. Zaznaczamy również, że bilet rodzinny nie ogranicza się do maksymalnie dwójki dzieci.