Podczas wtorkowego meczu z PGE Orlikiem Opole sponsorem zabawy z krążkiem będzie Kotelnica Białczańska! 2 stycznia podejmujemy u siebie Unię Oświęcim a spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Nagrodą w dzisiejszej zabawie z krążkiem są 4 karnety jednodniowe 2+2 do wykorzystania na trasach narciarskich ośrodka Kotelnica Białczańska.

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska znajduje się w samy sercu Białki Tatrzańskiej. Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych, aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Kotelnica Białczańska jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu, ośrodek należy do grupy TATRY SUPER SKI. Coś dla siebie znajdą tutaj również biegacze narciarscy, dla których pogotowanych jest kilkanaście kilometrów tras biegowych. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Więcej informacji można znaleźć na stronie ośrodka www.bialkatatrzanska.pl