Po raz 5. w Nowym Targu odbył się charytatywny mecz Winter Classic. Tegoroczna edycja miał na celu wsparcie Mike Malinowskiego.

Pomimo intensywnych opadów śniegu po raz 5. na boisku do hokeja przy Szkole Podstawowej nr 11 odbył się charytatywny mecz hokeja. Tegoroczna edycja miała na celu wsparcie 8-letniego Mike Malinowskiego – syna byłego hokeisty Podhala Nowy Targ, który zmaga się z wadą rozwojową ośrodkowego układu nerwowego, cytomegalią i wadą słuchu.

Impreza jak co roku była znakomicie zorganizowana – za oprawę muzyczną odpowiadał DJ Łysy i Anatom. Aby zebrać pieniądze na specjalną terapię polegająca na wszczepianiu komórek macierzystych miała miejsce loteria fantowa w której do wygrania była m.in. wycieczka na Malediwy oraz wylicytowano takie przedmioty jak narty Kamila Stocha, koszulkę Łukasza Piszczka z Wisły Kraków.

Głównym starciem było spotkanie drużyn Old Killers i Young Killers, z którymi skrzyżowali kije także hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ. Obecni byli również młodzi zawodnicy Szarotek grający pod szyldem MMKSu. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w imprezie, której cel był bardzo szczytny. Dziękujemy i widzimy się za rok!