W niedzielę podejmujemy u siebie Tauron KH GKS Katowice, lidera tabeli Polskiej Hokej Ligi. Bilety na to spotkanie są w sprzedaży stacjonarnej i on-line.

Bilety na to spotkanie można kupować stacjonarnie w sklepie Trzcińscy przy ul. Waksmundzkiej 3 (sklep czynny całą dobę), sklepie Shot Market przy ul. Kolejowej 2 oraz sklepie Groszek na Placu Słowackiego 4. Ponadto w dniu meczu kasy biletowe zostaną otwarte na godzinę przed spotkaniem.

Ponadto w bieżącym sezonie klub hokejowy TatrySki Podhale uruchomił na stałe testowaną w okresie ubiegłorocznej fazy play-off możliwość zakupu online biletów na wszystkie rozgrywane u siebie mecze. Ceny nie różnią się od tych dostępnych w kasach i w tej fazie rozgrywek wynoszą: 8 zł bilet ulgowy 13 zł bilet normalny, a rodzinny w cenie 28 zł. Bilety zakupione online maja formę kodu QR, który obsługująca transakcje platforma JarmarkPodhalanski.pl przesyła po zakupie mailem oraz SMSem bezpośrednio na telefon nabywcy – wystarczy kod – czy to w formie wydruku czy też wyświetlając go na ekranie telefonu okazać kontrolerowi by wejść na lodowisko.

Sam zakup biletu odbywa się w kilku prostych krokach i można dokonać go zarówno z komputera jaki i smartfona. Nie trzeba stać w kolejce do kasy tylko szybko i sprawnie zając miejsce na trybunach i cieszyć się sportowym widowiskiem. Bilety oferowane na aktualne mecze dostępne są zawsze pod adresem: promocje.jarmarkpodhalanski.pl

Bilety zerowe dla dzieci do lat 6 można odbierać w kasach klubu w dniu meczu. Dla osób posiadających karnet, pod których opieką znajduje się dziecko odebranie biletu zerowego odbywa się bez kolejki. Kibice nieposiadający karnetu, którzy wybierają się na mecz Szarotek proszeni są o odebranie dla dziecka biletu zerowego przy okazji zakupu biletu dla siebie.

Informujemy, że bilety rodzinne obejmują dwoje rodziców oraz ich dzieci do lat 18. W przypadku zakupu biletu rodzinnego należy okazać dokument tożsamości potwierdzający, że wszystkie osoby kupujące bilet tego typu są rodziną. Zaznaczamy również, że bilet rodzinny nie ogranicza się do maksymalnie dwójki dzieci.

Ceny biletów:
13 zł – normalny,
8 zł – ulgowy,
28 zł – rodzinny (2+1, 2+2, 2+3, 2+4).
Bilety ulgowe są przeznaczone dla uczniów, studentów, kobiet, emerytów oraz rencistów.

 

Skomentuj wpis