Klub 100, który od tego sezonu znajduje się pod opieką Anny Dziurdzik i Sebastiana Marszałka osiągnął liczbę 75 zbliżając się do okrągłej setki za sprawą amatorskiej drużyny hokejowej Winter Classic Nowy Targ! Od tego momentu mogą do tego grona dołączać nie tylko osoby prywatne ale również organizacje!

Jedną z organizacji, która postanowiła wspierać Szarotki dołączając do Klubu 100 jest amatorska drużyna hokejowa Winter Classic Nowy Targ. Mamy nadzieję, że tym śladem pójdą również inne organizację a Klub 100 będzie rozwijał się coraz prężniej.

Czym jest Klub 100 i co oferuje swoim członkom wyjaśnia Sebastian MarszałekCzłonkowie klubu w zamian otrzymują specjalny karnet uprawniający do wejścia na każdy mecz w sezonie oraz dostęp do strefy VIP. Będąc członkiem tego grona każdy staje się sponsorem i w pewny sensie częścią tego najbardziej utytułowanego w Polsce klubu. Jest to bardzo duża pomoc dla Szarotek.

Dodaje również – dla członków klubu 100 uruchomiono specjalny newsletter SMS, dzięki któremu każdy otrzymuje w postaci wiadomości tekstowej informacje z życia klubu oraz o przygotowanych atrakcjach w strefie VIP. W najbliższym czasie klubowicze otrzymają kolejne benefity m.in. rabaty u partnerów sponsorujących klub. Za pomocą specjalnej strony internetowej każdy może prezentować swoją działalność.

Jak zostać członkiem Klubu 100?

Wszystkie informacje można znaleźć na dedykowanej platformie przeznaczonej dla Klubu 100 TatrySki Podhala Nowy Targ: podhalenowytarg.pl/klub100. Na stronie można znaleźć m.in. listę członków grona  klubu i deklarację członkostwa. Dodatkowo w trakcie meczu będzie można dołączyć do Klubu 100 na specjalnym stanowisku, znajdującym się w Miejskiej Hali Lodowej.

Skomentuj wpis