Przed nami zabawa z krążkiem, której sponsorem jest Grupa Autoremo. Nagrodę stanowi samochód na weekend!

Nagroda w zabawie z krążkiem będzie samochód na weekend od Grupy Autoremo. Będzie to SUV marki Renault Kadjar – samochód idealny na weekendowy wyjazd. Informujemy, że w zabawie z krążkiem mogą wziąć udział osoby mające ukończone 24 lata i posiadające prawo jazdy kategorii B dłużej niż 3 lata.

Grupa Autoremo to największy dealer samochodów na Podhalu i jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce. W Nowym Targu, Bukowinie Tatrzańskiej, Nowym Sączu oraz Krakowie sprzedaje i kompleksowo obsługuje samochody marek: Dacia, Renault, Volkswagen, Hyundai, Mazda, Skoda.

Oferuje sprzedaż samochodów nowych, demonstracyjnych oraz używanych, możliwość wymiany starego samochodu na nowy, ubezpieczenia pojazdów, kredyt oraz leasing, usługi serwisowe wszystkich marek, kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych, usługi blacharsko-lakiernicze, holowanie i wynajem pojazdów.

W skład Grupy Autoremo wchodzą trzy firmy: AutoremoAnndora i AutoneoGrupa Autoremo to ponad 35 lat tradycji i doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz wieloletnia działalność przy okazji imprez motoryzacyjnych, sportowych i kulturalnych organizowanych w Małopolsce.

Ponadto na tafli Miejskiej Hali Lodowej zostaną zaprezentowane samochody Dacia Duster i Renault Koleos. Zapraszamy do salonu – Nowy Targ, ul. Szaflarska 170.

Skomentuj wpis