Weź udział w zabawie z krążkiem podczas meczu z GKS Tychy i wygraj voucher na kwotę 500 zł na zakupy w sklepie marki LAVARD!

Podczas piątkowego meczu z Tyszanami zapraszamy na zabawę z krążkiem, której sponsorem będzie marka LAVARD, a nagrodą będzie voucher na kwotę 300 zł do realizacji w Salonie Fabrycznym LAVARD w Starem Bystrem 414 (siedziba Firmy Gamatex Fashion Group).

Za marką LAVARD stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Oferta marki to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Od projektowania kolekcji, tworzenia konstrukcji i testowania modeli, po produkcję i spedycję – na każdym etapie LAVARD kontroluje swój produkt, tak aby spełniał on wysokie wymagania klientów. Marka tworzy swoje kolekcje w oparciu o doskonałej jakości włoskie tkaniny oraz światowe trendy w modzie i wysokim krawiectwie. To świadomość rynku i najwyższe standardy zarządzania marką LAVARD sprawiają, że jej oferta trafia w gusta wyrafinowanego odbiorcy.