Krystian Dziubiński jest kolejnym wychowankiem Szarotek, który złożył podpis pod kontraktem z TatrySki Podhalem Nowy Targ.

Krystian Dziubiński wraca do macierzystego klubu po 3 latach gry w barwach Comarch Cracovii. 30-letni środkowy był podstawowym zawodnikiem Pasów oraz jest etatowym Reprezentantem Polski, a w przeszłości grał w ligach juniorskich w Stanach Zjednoczonych oraz w słowackim MHK Kieżmark. Na taflach krajowych reprezentował również Ciarko BPS Bank KH Sanok i KTH Krynica. W ubiegłym sezonie został jednym z najlepiej punktujących zawodników ekipy Rudolfa Rohacka zdobywając łącznie 38 punktów w 46 spotkaniach za 21 bramek i 17 asyst.

Popularny “Dziubek” ma na swoim koncie pokaźny dorobek medalowy. Czterokrotnie sięgał po tytuł Mistrza Polski, z czego jeden w barwach Szarotek w 2010 roku, a dwukrotnie z Podhalem sięgał po brązowy medal. Jest trzykrotnym zdobywcą Pucharu Polski oraz dwukrotnym zdobywcą Super Pucharu Polski. Z Reprezentacją Polski wywalczył awans do Dywizji 1A w roku 2014.

Obecnie kontrakty mają podpisane następujący zawodnicy:
Bramkarze: Przemysław Odrobny, Błażej Kapica, Paweł Bizub.
Napastnicy: Dariusz Gruszka, Daniel Kapica, Krystian Dziubiński, Marcin Kolusz, Mateusz Michalski, Bartłomiej Neupauer, Rafał Podlipni, Łukasz Siuty, Kacper Guzik, Krzysztof Zapała.
Obrońcy: Rafał Dutka, Oskar Jaśkiewicz, Kamil Kapica, Robert Mrugała, Patryk Wajda, Mateusz Wojdyła, Patryk Wsół.

Fot. Przegląd Sportowy