Po bardzo emocjonującym sezonie, który przyniósł kolejny w historii medal Mistrzostw Polski miało miejsce się uroczyste zakończenie sezonu 2017/2018.

Impreza odbyła się w Maniowach w Zajeździe Czorsztyńskim, a gospodarzami spotkania byli Państwo Anna i Tomasz Dziurdzikowie, którzy mocno angażują się w życie klubu i sami określają siebie jako zakręconych na punkcie hokeja.

Spotkanie było okazją do podsumowania sezonu, który zakończył się sukcesem w postaci zdobycia 17. w historii brązowego medalu Mistrzostw Polski a 47. medalem ogółem. Uroczyście podziękowano wszystkim sponsorom i partnerom wspierającym Szarotki, a także lokalnym władzom jak i osobom zaangażowanym w działalność klubu.

Podczas gali wręczono również statuetkę Przemysławowi Odrobnemu, który przez czytelników portalu Podhale24.pl i SportowePodhale.pl został wybrany najlepszym zawodnikiem klubu.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wspierali Szarotki w sezonie 2017/2018 i mamy nadzieję, że przyszły sezon będzie równie udany. Dziękujemy także państwu Dziurdzikom za zorganizowanie spotkania i gościnność.

Skomentuj wpis