Do sprzedaży trafiła unikatowa kolekcja kart hokejowych z zawodnikami Polskiej Hokej Ligi. Cały hokejowy świat od dziesiątków lat pasjonuje się zbieraniem kart swoich ulubieńców. Dzięki SportowymKartom mogą się tym również pasjonować kibice polskiego hokeja.

Karty wydane przez SportoweKarty.pl sprzedawane są w paczkach zawierających 11 lakierowanych kart wykonanych z grubego materiału o wysokiej jakości druku co zapewnia wieloletnią trwałość. Każda paczka zawiera po jednym zawodniku każdej z drużyn Polskiej Hokej Ligi sezonu 2017/2018, a na ich odwrocie znajdują się statystyki zawodników za ostatnie 5 lat.

Łącznie kart jest 257, a ponadto każda paczka kart zawiera 1/9 część układanki jednej z sześciu gwiazd światowego hokeja (to dla najmłodszych kolekcjonerów – zbierajcie i układajcie Connora McDavida, Aleksandra Owieczkina, Leszka Laszkiewicza, Dominika Haszka, Jaromira Jagra i Wojtka Wolskiego).

Karty zostały opracowane i wyprodukowane w Polsce i można je kupować w naszym sklepie internetowym [karty kolekcjonerskie]