Bilety na półfinałowe mecze z GKS Tychy, które odbędą się w środę i czwartek już w sprzedaży. Ceny biletów pozostały na tym samym poziomie.

Bilety na to spotkanie można już kupować w biurze klubu czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Ponadto wejściówki są do nabycia całodobowo w sklepie Trzcińscy przy ul. Waksmundzkiej 3, sklepie Shot Market przy ul. Kolejowej 2, Barze Rumcajs przy ul. Ogrodowej 101 oraz w Sklepie Hokejowym na terenie Miejskiej Hali Lodowej.

Bilety zerowe dla dzieci do lat 6 można odbierać w kasach klubu w dniu meczu.

Ceny biletów:
20 zł – normalny,
13 zł – ulgowy,
45 zł – rodzinny (2+1, 2+2).
Bilety ulgowe są przeznaczone dla uczniów, studentów, kobiet, emerytów oraz rencistów.

Ponadto Zarząd Klubu KH Podhale Nowy Targ wyraża ubolewanie z powodu zachowań klubów Polskiej Hokej Ligi w fazie play-off, polegających na dyskryminowaniu kibiców przyjezdnych poprzez podnoszenie dla nich cen biletów czy uniemożliwianiu obejrzenia spotkań. Wbrew kierowanym do nas oczekiwaniom, aby zastosować podobne restrykcje wobec kibiców przyjezdnych, oświadczamy, że nie będziemy powielać niezgodnych z nami decyzji innych Klubów – wszystkim miłośnikom hokeja życzymy udanych sportowych wrażeń. Zapewniamy, że bez względu na miejsce zamieszkania i sympatie hokejowe, kibice traktowani będą równo, zgodnie z prawem i duchem sportu

Skomentuj wpis