Jak wygląda sytuacja kadrowa i zdrowotna TatrySki Podhala Nowy Targ przed decydującą fazą sezonu i rywalizacją z JKH GKS Jastrzębie? Pytamy o to Zbigniewa Galickiego, fizjoterapeutę Szarotek z kliniki Allmedica – oficjalnego partnera naszej drużyny.

Jak zaznacza fizjoterapeuta Szarotek – sytuacja na dzień dzisiejszy jest bardzo dobra, wszyscy zawodnicy są do dyspozycji sztabu trenerskiego łącznie z Filipem Wielkiewiczem, który doznał stłuczenia mięśnia czworogłowego podczas meczu w Opolu. Dzięki odpowiednim zabiegom i fizykoterapii w klinice Allmedica doszedł do pełnej sprawności i trenuje z drużyną. Jesteśmy w 100% gotowi na Play-Off.

W okresie przerwy zawodnicy dbali przede wszystkim o przygotowanie siłowe. Pod kątem zdrowotnym skupiono się jedynie nad niwelowaniem drobnych urazów jak naciągnięcia i stłuczenia, dzięki czemu panuje pełna koncentracja i bardzo dobra atmosfera – dodaje Zbigniew Galicki.

Rywalizację w ćwierćfinale Play-Off rozpoczynamy już w ten weekend. Pierwszy mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00, natomiast drugi w niedzielę o godzinie 18:45. Walka toczy się do 4 zwycięstw, a naszemu partnerowi klinice Allmedica i Zbigniewowi Galickiemu dziękujemy za troskę o dobrą kondycję zdrowotną zawodników, dzięki czemu mogą się skupić na jak najlepszym przygotowaniu do Play-Off.

Skomentuj wpis