Wylicytuj koszulkę Joniego Haverinena wraz z podpisami zawodników Podhala i pomóż najmłodszym adeptom hokeja pojechać na turniej Czerkawski Cup!

Finał kolejnej edycji turnieju odbędzie się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, co dla najmłodszych zawodników MMKS Podhala Nowy Targ z grupy naboru będzie ogromnym przeżyciem. Aby wspomóc wyjazd młodych hokeistów wystarczy wziąć udział w licytacji koszulki byłego zawodnika Podhala Joniego Haverinena wraz z podpisami drużyny.

Licytacja odbędzie się po I tercji meczu 40. kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy TatrySki Podhalem a JKH GKS Jastrzębie.

Turniej Czerkawski Cup to ogólnopolski turniej mini hokeja na lodzie pod patronatem najbardziej znanego polskiego hokeistę Mariusza Czerkawskiego. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Sport 7 zostało założone  w październiku 2011 roku przez Mariusza Czerkawskiego. Głównym celem stowarzyszenia jest aktywizacja dzieci i młodzieży do uprawiania sportu, w tym w szczególności sportów zimowych oraz promocja wśród dzieci i młodzieży zimowych dyscyplin sportowych i aktywnego spędzania czasu.

Skomentuj wpis