Przyjdź na dzisiejszy mecz Podhala z PGE Orlikiem Opole, zachowaj paragon za bilet oraz ulotkę promocyjną i odbierz 20% rabatu na wybrany asortyment marki LAVARD – oficjalnego partnera Szarotek.

W tym sezonie kapitan TatrySki Podhala Nowy Targ Marcin Kolusz został twarzą marki LAVARD, a jego wizerunek można zobaczyć na wielu materiałach promocyjnych naszego partnera. Z tej okazji na naszych fanów czekają specjalne oferty i jedną z nich jest 20% rabat, jaki można uzyskać w salonie fabrycznym marki LAVARD zlokalizowanym w Starem Bystrem 414 (siedziba Firmy Gamatex Fashion Group).

Jak go uzyskać? Wystarczy okazać paragon z zakup biletu na dzisiejszy mecz z PGE Orlikiem Opole oraz ulotkę promocyjną. Oferta dotyczy wybranego asortymentu.

Za marką LAVARD stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Oferta marki to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Od projektowania kolekcji, tworzenia konstrukcji i testowania modeli, po produkcję i spedycję – na każdym etapie LAVARD kontroluje swój produkt, tak aby spełniał on wysokie wymagania klientów. Marka tworzy swoje kolekcje w oparciu o doskonałej jakości włoskie tkaniny oraz światowe trendy w modzie i wysokim krawiectwie. To świadomość rynku i najwyższe standardy zarządzania marką LAVARD sprawiają, że jej oferta trafia w gusta wyrafinowanego odbiorcy.

Skomentuj wpis