30 września Reprezentacja Polski zmierzy się z Węgrami w Papp László Sportarenie w Budapeszcie. Specjalnie na tę okazję Polski Związek Hokeja na Lodzie organizuje bezpłatny wyjazd Reprezentacji Polski!

Węgierski Związek Hokeja na Lodzie obchodzi swoją 90. rocznicę powstania i w ramach obchodów tej uroczystości odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy Reprezentacją Polski i Węgier. Spotkanie zaplanowano na 30 września, a miejscem rozegrania meczu będzie Papp László Sportarena, która jest największą halą widowiskowo-sportową na Węgrzech. Z tej okazji PZHL organizuje bezpłatny wyjazd fanów hokejowej reprezentacji do Budapesztu.

PZHL zapewnia fanom darmowy przejazd do Budapesztu wraz z biletem wstępu na spotkanie. Wyjazd planowany jest w godzinach porannych natomiast wyjazd ze stolicy Węgier będzie miał miejsce po zakończeniu spotkania. Kibice Podhala chcący wziąć udział w tym wydarzeniu proszeni są przyjście na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 7 września o godzinie 20:00 w Sali Tradycji KS Podhale, znajdującej się w Miejskiej Hali Lodowej.

Jak zaznaczył prezes PZHL Pan Dawid Chwałka – Ilość miejsc jest nieograniczona. Ja mam nadzieje, że dojdzie do takiego problemu, iż to Węgrzy powiedzą nam, że nie mają już biletów. Jaka jest pojemność Areny, to już wiemy. Parę tysięcy Węgrów było na Mistrzostwach Świata w Krakowie, więc taką sumą możemy się teraz “odwdzięczyć”. Życzyłbym sobie, aby tak było. Wiem, że każdy ma pracę i transmisję z tego wydarzenia zaplanowano w Telewizji Polskiej, ale zapewniam że jest to tak uroczysta chwila dla nas i  Węgrów,  że warto tam z nami być.

Fot. Paweł Bialic/PZHL

Skomentuj wpis