W odpowiedzi na wiele pytań pojawiających się wśród sympatyków naszego klubu, pragniemy poinformować o dwóch istotnych kwestiach.

Karnety i bilety zostały zaprojektowane oraz zamówione z grafiką klubową i zostaną wprowadzone do sprzedaży zgodnie z planem czyli w sezonie zasadniczym. W trakcie sparingów korzystamy z biletów zastępczych promujących naszego sponsora, który pomógł nam w stworzeniu i sfinansowaniu systemu sprzedaży biletów, który obowiązuje na wszystkich stacjach narciarskich TatrySki.

Pragniemy przy okazji poinformować, że daje to możliwość zakupu biletów na usługi TatrySki dla wszystkich kibiców, sympatyków hokeja odwiedzających Miejską Halę Lodową w Nowym Targu i odwrotnie, wszyscy turyści odwiedzający Podhale będą mogli nabyć bilety na mecze hokejowe na każdej stacji narciarskiej należącej do Grupy TatrySki (Kotelnica Białczańska, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, Jurgów Ski, Palenica – Szczawnica PKL, Koziniec SKI Czarna Góra, Grapaski – Czarna Góra, Bachledova Ski, Kaniówka, Lodowiska Białka).

Karnety na docelowe będą wymieniane od godziny 8:00 do 16:00 w dniu pierwszego meczu Polskiej Hokej Ligi, który odbędzie się w niedzielę 10 września pomiędzy TatrySki Podhalem Nowy Targ a MH Automatyką Gdańsk.

Obawy budziły też kwestie związane ze zmianami naszych sparingpartnerów, ale póki co nie występują żadne zmiany i realizujemy określony oraz podany do publicznej wiadomości plan sparingów  choć jak widać rzeczywistość bywa nieprzewidywalna i nie zawsze łaskawa dla sportowców, czego przykładem było przerwanie meczu w Sosnowcu z powodu panującej mgły i niemożności rozegrania spotkania.

Oficjalny plan sparingów znajdziecie na naszej stronie (klik)

Kolejna kwestia z którą zwracacie się Państwo do nas to sprawa ograniczenia ilości miejsc na Miejskiej Hali Lodowej w trakcie sparingów, bo tych konkretnie meczów to dotyczy. Mecze ligowe będą rozgrywane przy szerszej publiczności, a wtedy znacznie większa powierzchnia zostanie udostępniona kibicom.

Aktualne ograniczenia są wynikiem zaleceń Organów wydających zezwolenia na organizację imprez masowych, a Klub stosuję się do ich wskazówek celem prawidłowej realizacji ustawy regulującej tę kwestię. Aktualna sytuacja nie jest wynikiem zaniedbań Klubu a jedynie formą realizacji zapisów ustawy o imprezach masowych.

Jako Zarząd Klubu liczymy na zrozumienie ze strony wszystkich sympatyków i wierzymy że przejściowe niedogodności  nie wpłyną na wzajemne relacje, a w przyszłości  pozwolą nam wszystkim razem cieszyć się z gry i sukcesów naszych Szarotek.

Skomentuj wpis