W najbliższy weekend startuje 17. edycja Jarmarku Podhalańskiego. Podczas imprezy nie zabraknie akcentów związanych z naszym klubem. Będą nim prezentacje drużyny oraz koncert artystów Drużyny Mistrzów.

Podczas imprezy będą miały miejsce dwie prezentacje zawodników i sztabu szkoleniowego TatrySki Podhala Nowy Targ – pierwsza odbędzie się w piątkowy wieczór po sparingu z Unią Oświęcim a przed koncertem Kamila Bednarka ok. godz. 21, natomiast druga w niedzielę o 18:00 w trakcie koncertu Drużyny Mistrzów.

Drużyny Mistrzów jest mocno związana z naszym klubem i nagrała kawałek poświęcony Szarotkom. Inspiracją kompozycji była muzyka, którą tworzy zespół “Wanta”. Pomysłodawcą był natomiast Roman Bosski z Drużyny Mistrzów, który tworzył już wcześniej utwory promujące nasze piękne góry. Wspólnie z Boskim w hymnie hokeistów rapuje również Patryk Żaru Kowalski.

Drużyna Mistrzów powstała aby poprzez Sport, Muzykę i Pasję motywować do zmiany jakości życia na lepsze. Chce mobilizować do stawania się mistrzami w swoich dziedzinach i rozwijania swoich pasje. Cel DM to być katalizatorem pozytywnych działań życiu. DM to także przeciwdziałanie nałogom, uzależnieniom, nudzie i zatraceniu. Wraz z czołowymi artystami polskiej sceny Hip-Hop tworzą motywujące kawałki, a znani polscy mistrzowie sportu, pokazują jak kreować w sobie mistrza.

Skomentuj wpis